Catering Prestige

Oferujemy żywienie zbiorowe na terenie Łodzi


Nasi kucharze i dietetycy każdego dnia zapewniają Państwu najlepszą jakość smaku
Aktualne menu

Żywienie zbiorowe

Usługi świadczone przez naszą firmę dedykowane są wyjątkowo wymagającym klientom czyli dzieciom i osobom starszym.

Obsługujemy:

  • Przedszkola (catering dla przedszkoli)
  • Żłobki (catering dla żłobków)
  • Kluby malucha
  • Szkoły
  • Niepubliczne zakłady opiekuńczo lecznicze
  • Domy opieki społecznej

Dla waszego sukcesu i zadowolenia pracuje zespół profesjonalistów. Proponowane przez nas jadłospisy opracowywane są przez dietetyka oraz technologów żywności co zapewnia, iż posiłki nasze zawierają niezbędne składniki odżywcze i są prawidłowo zbilansowane. 
Tworzymy je w oparciu o wytyczne instytutu żywności i żywienia oraz nowych trendów żywieniowych w EU z zachowaniem tradycji kuchni polskiej. Posiadamy w naszej ofercie posiłki dietetyczne oraz specjalistyczne.

Nasze posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów bez dodatków konserwantów i sztucznych barwników co gwarantuje, iż potrawy są zdrowe i bezpieczne oraz smakują jak w domu i u babci. 
Posiadamy wdrożony system bezpieczeństwa żywności HACCP i prowadzimy stały monitoring produkcji. Posiadamy ubezpieczenie OC, od prowadzonej działalności. Jesteśmy pod stałym nadzorem powiatowej stacji sanitarno – epidemiologicznej w łodzi ,działając na podstawie decyzji Nr 16018/05/07/2016 – PpiS w Łodzi, umożliwiającej produkcję żywności od surowca do wyrobu gotowego.

Korzystamy z najnowocześniejszego systemu MASTERSZEF do zarządzania  procesem zamawiania, realizacji, obsługi i wydawania posiłków (rodzic ma możliwość wyboru zamówienia i dokonania płatności 24 h/dobę).
Dzielimy się naszym długoletnim doświadczeniem, wspierając nowo otwierane placówki od momentu pomysłu do realizacji. Jesteśmy elastyczni, a co najważniejsze otwarci na państwa sugestie i prośby.

catering dla szkół łódź

,

catering dla szkół zgierz

,

catering dla szkół aleksandrów łódzki

,

catering dla szkół pabianice

,

catering dla przedszkoli łódź

,

catering dla przedszkoli zgierz

,

catering dla przedszkoli aleksandrów łódzki

,

catering dla przedszkoli pabianice

,

catering łódź

,

catering bałuty

,

catering zgierz

,

catering warszawa

posiłki regeneracyjne

posiłki profilaktyczne